to już ponad 20 lat

tworzenia marki GOLDRUK na rynku poligraficzno - wydawniczym.

to już ponad 20 lat

budowania parku technologiczno-maszynowego, uwzględniającego najnowsze trendy i innowacje w przemyśle poligraficznym.

to już ponad 20 lat

współpracy ze światowymi dostawcami technologii, surowców i materiałów dla potrzeb przemysłowych introligatorni i drukarni offsetowych.

to już ponad 20 lat

pracy na licencjonowanych programach do grafiki komputerowej i współpracy z licencjonowanymi serwisami urządzeń i maszyn w branży poligraficznej.

to już ponad 20 lat

zdobytego doświadczenia w branży poligraficzno-wydawniczej, terminowej i zgodnej z oczekiwaniami naszych Klientów realizacji zleceń.

to już ponad 20 lat

dbałości o jakość wykonywanych zleceń, budowania relacj, zaufania i lojalności z naszymi Klientami.

to wszystko...

...pozwala nam stwierdzić,
że z Nami BARWNIEJ !!!

o firmie

Drukania Goldruk powstała w listopadzie 1991 roku. Długi okres funkcjonowania na rynku poparty budową specjalistycznej bazy technologiczno-maszynowej oraz zdobyte doświadczenie pozwala nam na przygotowanie, wydrukowanie i nadanie odpowiedniej formy poprzez wykończenie introligatorskie każdego zlecenia w małym lub dużym nakładzie.

Służymy naszym Klientom wszechstronną pomocą przy rozwiązywaniu problemów poligraficzno-wydawniczych. Wykonywane zlecenia oparte są na indywidualnej kalkulacji kosztów zastosowanych surowców, czy wykonanej usługi przy uwzględnieniu ich najwyższej jakości.

Naszym stałym Klientom, którzy są z nami od szeregu lat, dziękujemy za zaufanie!!! Niezdecydowanym – szukającym rzetelnej, sprawdzonej i lojalnej firmy mówimy: Z nami BARWNIEJ!!!

Sprawdź nas! Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

drukarnia

wydawnictwo poleca

okładka okładka okładka okładka

zapraszamy