Untitled

Druk Offsetowy i Cyfrowy

Dwadzieścia pięć lat na rynku to nasz atut!

Nasza oferta:

Identyfikacja wizualna

Tworzymy pełen pakiet materiałów, których potrzebujesz w swojej firmie (kalendarze, materiały promocyjne, plakaty). Spójna identyfikacja pozwoli na utrwalenie się Twojego logo w ich pamięci.

Ulotki

Ulotka musi w kilku zdaniach i za pomocą oprawy wizualnej „sprzedać” to co robisz. Ty dbasz o jakość swoich usług, my dbamy o to, aby wypromować je jak najlepiej.

Broszury

Broszura ma zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania właśnie z Twoich usług. Jeśli chcesz się zareklamować, rób to za pomocą materiałów promocyjnych, które zachęciłyby Ciebie samego.

Plakaty

Niezależnie od tego, czy plakat zdobi pomieszczenie, czy musi sprawdzić się w trudnych warunkach atmosferycznych w przestrzeni publicznej, powinien być wydrukowany tak, aby nie ulec zniszczeniu i przyciągać spojrzenia. Wiemy o tym, dlatego dbamy o to, aby nasze plakaty spełniały Twoje oczekiwania.

Książki i albumy

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce. A jednak dobrze wydana literatura ma większe szanse, żeby przebić się na rynku. Dlatego warto zainwestować w druk wysokiej jakości.

Wizytówki

Wizytówka to nie tylko dane kontaktowe. Wizytówka to też dobre wrażenie, które po sobie zostawiasz, dlatego jakość jej wykonania i ciekawy projekt wizualny mają kluczowe znaczenie.

Zaproszenia

Nie tylko na wyjątkowe okazje. Dzięki eleganckim zaproszeniom każdy z Twoich gości poczuje się jak gość honorowy.

Kalendarze

Wiemy, że dobra organizacja czasu jest podstawą sukcesu. Dołożymy wszelkich starań, żeby kalendarz prezentował się w taki sposób, aby planowanie stało się Twoim przyzwyczajeniem.

Opakowania

Oprawa wizualna towaru ma niemałe znaczenie. Dlaczego? Ponieważ najpierw konsumenci mają szansę zobaczyć i ocenić opakowanie – dopiero później jakość produktu.

Gotowi na każde zadanie!

Dzięki nowoczesznym maszynom offsetowym (5-cio kolorowym, z sekcją lakieru dyspersyjnego) realizujemy duże pod względem ilościowym i zarazem wielkoformatowe zamówienia. Jeśli chcesz wydrukować kilkadziesiąt tysięcy ulotek, plakaty, które zawisną w całym mieście i zależy Ci na wysokiej jakości wydruku – drukarnia Goldruk spełni Twoje wymagania. Dysponujemy również urządzeniem do druku cyfrowego, które pozwala na drukowanie minimalnych ilości, a nawet pojedynczych sztuk, bez generowania dodatkowych kosztów i bez uszczerbku dla efektu końcowego.

W przypadku wszelkich pytań związanych z drukiem offsetowym, cyfrowym lub usługami introligatorskimi prosimy o kontakt : 

 

pod numerem:  +48 511 121 721

email: sales@goldruk.pl

lub wypełnienie i wysłanie formularza poniżej:

Wyślij zapytanie:

+48 18 444 22 13

Artura Grottgera 53,

33-300 Nowy Sącz, Poland

©2018 by Drukarnia Goldruk.. Created by Tomasz Golachowski